Všeho moc škodí

a poslední kapkou nebyla akvizice s Norton, ale neustále otravování s vlastním marketingem. Jinými slovy, ani v placených a řádně licencovaných produktech není možné vypnout obtěžující hlášení o možných účtech v ohrožení, o prodlužení licencí, o ovladačích, … zkrátka pokaždé si vymyslí něco, co otravuje život platícímu zákazníkovi.

Seriózní a důvěryhodný dodavatel bezpečnostního řešení si nemůže dovolit v libovolném čase a činnosti posílat na plochu oznámení, ve skutečnosti marketingem strach, kterého se člověk nezbaví, naopak přesune hezky na střed plochy a zobrazí senzační nabídku. S takovou milý Avaste se sbalte a jděte do prdele.

Své peníze po vypršení všech licencí předplatného a že jich není zrovna málo, dám raději někomu jinému, trpělivost už mi došla hodně dávno. Jediné co mi bude chybět je SecureLine VPN, kterou používám jak v mobilním telefonu, tak i notebooku při připojení v cizích sítích.

Je to škoda, protože zákazníkem jsem byl dlouhé roky a neměl jsem důvod měnit, až poslední rok mě přinutil změnit názor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *